نمایشگاه تابستانه آرتیبیشن

نمایشگاه گروهی

جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ تا يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

بیانیه

 

در پی فراخوانی که آرتیبیشن در طول دو هفتۀ گذشته داشت، آثار زیادی از سراسر ایران از هنرمندان جوان و باتجربه را جمع‌آوری کرد؛ این نمایشگاه به‌طورکلی نه تنها از هنرمندان سایت آرتیبیشن که از همۀ هنرمندان دعوت شده بود تا آثار خود را با تخفیف‌های ویژه و قیمتی مناسب به فروش برسانند.

در این فراخوان 700 هنرمند از هنرمندان عضو آرتیبیشن و خارج از آن شرکت کردند، از بین این هنرمندان 85 هنرمند و 116 اثر در نمایشگاه فروش تابستانه پذیرفته شده است. در این نمایشگاهِ فصلانه، آرتیبیشن سعی داشته است آثاری را تا اندازۀ یک در یک مترمربع و با تخفیف‌هایی ویژه از هنرمندان تا سقف قیمت 5 میلیون تومان جمع‌آوری کرده و در معرض بازدید علاقه‌مندان هنر و خرید سرمایه‌گذاران قرار دهد.

فروش ویژۀ این نمایشگاه به صورت آنلاین و آفلاین در سایت و گالری آرتیبیشن برگزار خواهد شد و از همۀ مخاطبین برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌شود.

نمایشگاه راس ساعت 16 روز جمعه 16 شهریورماه برگزار و تا 25 شهریور ماه ادامه خواهد داشت در روز افتتاحیه این نمایشگاه از ساعت 16 تا 21 و در 9 روز بعدی از ساعت 11 صبح تا 8 شب و در روزهای تعطیل از ساعت 16 تا 20 برای بازدید عموم گشوده خواهد بود.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

نمایشگاه‌های نزدیک

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد