;

گرگوسامسا زنده است

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

هویت و فردیت، امری بارز از وجوه زندگی امروزی ست که دستخوش تمام مولفه‌های گوناگون شیوه‌ی زندگی و تکنولوژی‌های وابسته به آن است. هویت و فردیتی که در کنار تمام رشد و پیشرفت صنایع، خلاءهایی فزون یافته دارد. حفره‌هایی پُر نشدنی از خصلت‌هایی غیر انسانی که گاه افسار هویت آدمی را به دست گرفته‌اند.
رویا حاجی‌علیخانی، دغدغه‌ی درک، لمس و بازنمایی خصلت‌هایی ازین دست را دستمایه‌ی خلق آثار خویش قرار داده است. و آدمی را به مثابه‌ی خوی و مَنش‌اشْ نگریسته است. تعاریف گوناگونی از انسان، که او را در هیئت موجوداتی زنده می‌بیند، امّا ذاتِ انسانی او را از آن، جدا شده می‌داند. ذاتی که نمود بصری آن، «صورت»و«سَر»هایی ست در غالبی درآمیخته با حیوان، گیاه و موجودات جانداری جز آدمی، که زبان آن ریشه در نماد، معنا و ادبیات دارد. ذاتی که از هر انسان «گرگور سامسایی» می‌سازد، گرفتار آمده در زندگی و چالش‌های گوناگون آن.

عاطفه یزدانی

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

نمایشگاه‌های نزدیک

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد