گالری آ (سالن ۲)

«هربرت رید» مورخ و منتقد ادبی- هنری در کتاب «فلسفه هنر معاصر» می نویسد: «معتقدم که  هنر در میان عوامل و ابزارهای تکامل انسان، بی نهایت مهم است. معتقدم که قدرت درک هنری، وسیله­ ای بوده است که انسان به کمک آن در وهله­ ی نخست صاحب شعور می­ شود و سپس آن را می­ پالاید.»

« گالری آ» در دوم مهرماه ۱۳۹۵ با ایمان به این منظر متولد شد. ایمان به جادوی تاثیرگذار و متحول کننده­ ی هنر. ایمان به نقش بی­ بدیل هنر در ایجاد شعور و آگاهی و بی شک تحول حیات جامعه. «گالری آ» امیدوار است که بتواند به حد توان، سهم و نقشی در، آمیختن دوباره­ی زندگی ایرانیان با هنر ایفا نماید. جایی در میان فاصله­ های جامعه و هنرمند بایستد و اندک اندک فاصله­ ها را هر چقدر که می­ تواند کم کند. «گالری آ» امیدوار است که بتواند تماشای هنر و تلاش برای به دست آوردن قدرت درک هنری را به خواستی وسیع تر بدل کند. به همین منظور فعالیتی چند وجهی را در دستور کار خود قرار داده است.

با دو گالری مستقل و مجزا، فضای قابل­ توجهی برای ارائه­ ی حرف ه­ای و مناسب آثار هنری در مدیوم­ های گوناگون در اختیار دارد. با یک ایوان به مساحت شصت متر مربع فضای متفاوتی برای اجرای پرفورمنس و ورک شاپ­ های مختلف، فراهم کرده­ است. با یک سالن سینما از ظرفیت­ های تاثیرگذار فیلم و روایت­ های داستانی و مستند در ایجاد هر چه بیشتر قدرت درک هنری و شناخت هنرمندان نامی ایران و جهان بهره می­ برد. با یک کافه­ ی دنج، محل بسیار مناسبی برای رونمایی از فعالیت­های فرهنگی­ و­ هنری، سخنرانی­ ها و گردهمایی­ های فرهنگی و هنری ایجاد کرده­ است.

«گالری آ» با بهره­ گیری از نظرات هنرمندان و اساتید هنر، همواره در تلاش است تا برای دستیابی به هدف غایی خود، راه­ های تازه ای بیاید. «گالری آ» به خوبی می­ داند این آرزو که در سر دارد بی حمایت و همکاری هنرمندان و دیگر فعالان عرصه­ ی فرهنگ و هنر این مرز و بوم به دست نخواهد آمد. بدین­ سبب از همکاری­ ها و هم­فکری همه­ ی آنها که اهل آگاهی و دانش­ اند با آغوش باز استقبال می­ کند.

تماس با گالری آ (سالن ۲)

نمایشگاه‌های گالری آ (سالن ۲)

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آرت‌فرهای شرکت‌کرده گالری آ (سالن ۲)

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار گالری آ (سالن ۲)

در حال بارگذاری تصاویر loading
نسترن رحیمی
35×25 سانتی‌متر
نسترن رحیمی
35×25 سانتی‌متر
نسترن رحیمی
35×25 سانتی‌متر
نسترن رحیمی
35×25 سانتی‌متر
loading
نمایش بیشتر

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد