درباره گالری اینفو

در ابر شهر «تهران» داشتن اطلاعات و اخبار درست و مفید می‌تواند مانع اتلاف زمان و انرژی بسیاری گردد.
ما با ایجاد این سایت، قصد اطلاع‌رسانی رویدادهای فرهنگی و هنری تهران را در گالری‌ها و نگارخانه‌های این شهر داریم؛ تا از این طریق بتوانیم گام کوچکی در نزدیک‌تر کردن گالری‌ها، هنرمندان، مخاطبان و هنردوستان این ابر شهر برداریم. همچنین می‌توانید برنامه‌ی رویدادهای غیر نمایشگاهی و سایر رویدادهای آنلاین مثل نشست‌ها، پنل‌های گفت‌وگو و کارگاه‌ها را در سایت دیگر ما با نام ایونت اینفو دنبال کنید.

معرفی بخش‌های وب‌سایت:

تقویم صفحه اصلی:
در این تقویم، اطلاعات افتتاحیه‌ها و رخداد‌های مرتبط در گالری‌های تهران در سه هفته جاری، قبل و آتی قابل دسترسی است که با عبور نشانه‌گر ماوس از روی لوگوی هر گالری در تقویم، اطلاعات مربوط به آن رخداد ظاهر می‌شود و با کلیک روی آن می‌توان به صفحه رخداد مربوطه رفت و اطلاعات بیشتر را مشاهده نمود.

تقویم:
در این بخش شما می‌توانید با انتخاب تاریخ مورد نظر خود، از رویدادهای هنری گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران در آن تاریخ مطلع شوید.

گالری‌ها و نگارخانه‌ها:
در این بخش شما می‌توانید اطلاعات گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران، شامل اطلاعات تماس، نقشه، روزها و ساعات کار ... و همچنین رویدادهای هنری هر گالری مطلع شوید.

اخبار:
در بخش رخدادها از آخرین اخبار مرتبط با گالری‌ها و نگارخانه‌ها و همچنین دیگر اخبار مرتبط مطلع شوید.

به زودی بخش‌های دیگر با امکانات جدید به وب‌سایت اضافه خواهد شد که از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود.


 گالری‌داران محترم جهت تکمیل و اصلاح اطلاعات گالری خود می‌توانند فایل فرم اطلاعات گالری را دانلود، تکمیل و برای ما ارسال نمایند.
 همچنین گالری‌داران و هنرمندان محترم می‌توانند جهت اطلاع‌رسانی افتتاحیه‌ها و رخدادهای گالری خود، فایل فرم اطلاعات نمایشگاه را دانلود نموده، تکمیل و برای ما ارسال نمایند.

خواهشمنداست اطلاعات مورد نظر را به آدرس ایمیل : info@galleryinfo.ir ارسال فرمایید.

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد