بیانیه

"هنرمند آزاد است بیندیشد، شکل دهد، ویران کند و بسازد. او در بستر جامعه شکل می گیرد، شکل می دهد و هر آنچه می آفریند محصول مشترک او و پیرامون اوست."

هشتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران با عبور از فراز و نشیب های بسیار در وضعیتی رقم می خورد که وجوه مختلف بحران جهان ما را فرا گرفته است. در این شرایط، دوسالانه هشتم نه فقط تلاشی جمعی برای برگزاری یک رویداد هنری بلکه یک کنش جمعی برای محافظت از حق برخورداری از فضایی برای بروز آزادانه دغدغه های هنرمندان بود.

تلاش دوسالانه هشتم مجسمه سازی معطوف به ایجاد فضایی برای جنبش و تحرک هنر و مجسمه سازی معاصر است. الحاق بخش کیوریتوری به ساختار دوسالانه، گسترش مرزهای مجسمه سازی، گسترش رویکرد بینا رشته ای و بویژه ارتباط بین مجسه سازی و معماری، سیالیت مرزهای رسانه ای و حمایت از رویکردهای بینا رسانه ای، ارتباط هنرمند با مخاطب، تاکید بر روند شکل گیری و گسترش ایده در اثر و الحاق بخش پژوهش و مستندنگاری به ساختار دوسالانه، تلاشی در جهت گستردن بستری برای بروز رویکردهای معاصر است و امیدواریم دستاوردهای این دوسالانه قدمی باشد هر چند اندک در جهت جریان هنر که بی وقفه دگرگون می شود و دگرگون می سازد.

شورای دبیران هشتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران

هنرمندان

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد