;

خیال، شتاب، چشم انداز

نمایشگاه گروهی

شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ تا شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

بیانیه

گالری باوان با توجه به شرایط پیش آمده، در راستای وظیفه خود به عنوان یک گالری در نظر دارد تا بخش نمایشگاههای آنلاین خود را راه اندازی کند.نمایشگاه « خیال، شتاب، چشم انداز» اولین نمایشگاه فضای آنلاین گالری باوان است، که در آن آثار هنرمندان گالری به نمایش در آمده است.
هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از: الهام اعتمادی، نیلوفر فلاح فر، نیلوفر محمدی فر، پیام قلیچی، مهسا طهرانی، اولدوز نبی زاده ، مهشید روشن تبار.
در نمایشگاه « خیال، شتاب، چشم انداز» آثار هنرمندان گالری و هر آنچه که دست آورد آنها از نگاهی نو به فرم ومحتوا است، به نمایش در آورده ایم. هنرمندانی که با بهره‌گیری حداکثری از نیروی محرکه‌ی تخیل‌شان، داستان‌هایی خلق کرد‌ه‌ا‌ند تا موتور ذهن مخاطب را شتاب ‌بخشند و فضایی بی انتها درون ذهن او ایجاد کنند. این هنرمندان که از مرزهای معمول شهود فراتر می‌روند و در این راه، با وسعت بخشیدن به بینش و دیدشان به قلمروی هنر پا می‌گذارند.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
مهسا طهرانی
مهشید روشن‌تبار
نیلوفر فلاح‌فر
پیام قلیچی
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد