;

خارج از زمان

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ تا جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

در مناظری از جهانی دیگر گیاهان و گلها با خط افق ادغام میشوند تا در ابعاد بزرگ خود بیننده را به جهان رویایی محیا گیو دعوت کنند. در برشهایی از زمان لایتناهی میتوان از واقعیت روزمره فاصله گرفت و جایی دیگر رفت، به بی زمانی، جایی که در آن از آسیب هایی که انسان میسازد دور است.

نقاشی ها گویا و زنده هستند در عین حال به دقت و با وسواس به تعادل رسیده اند، و عمق ارتباط هنرمند با سوژه را نیز به نمایش میگذارند. افق و وعده نور در انتهای بوم ها مجذوب کننده هستند و به بیننده مجال میدهند که از دغدغه ها و آشوب ابرشهری مثل تهران جدا شود.

رد خطوط قلم مو،  برهم و در کنار هم، در لایه های مختلف، مناظری تماشایی خلق میکنند که مسحور کننده و خیال انگیز هستند، توهمی که انسان را به جایی دست نخورده و ابدی راهنمایی میکند. و شاید در عین حال ردی از حسرت و دریغ برای آنچه که نمی توانیم داشته باشیم، برشی از بهشت، جایی برای نفس کشیدن و خیال ورزیدن.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد