2885 روز

نمایشگاه انفرادی نقاشی

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

 

روایت حسام صفایی فرد از« ۲۸۸۵ روز» در گالری ژاله

نمایشگاه انفرادی نقاشی حسام صفایی فرد با عنوان «۲۸۸۵ روز» از هفتم تا۲۱ اردیبهشت در گالری ژاله میزبان علاقه مندان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی گالری ژاله٬ حسام صفایی فرد٬ هنرمندی جوان، توانمند و جسور است. وی در این مجموعه از آثارش عموما از رنگ سفید و همینطور از کلاژهای پارچه و چوب استفاده کرده است.

او در خلق نقاشی هایش به ۲۸۸۵ روز جنگ ایران و عراق توجه داشته است و آنرا در فضایی انتزاعی و با رنگ سفید نقاشی کرده است.

 دنیای این هنرمند از نقاشی هایش اصلا جدا نیست و او به نوعی تجربه های زیسته اش را نقاشی کرده است. فضای اکسپرسیو آثار وی به نوعی تداعی جنگ و درگیری را در ذهن مخاطب ایجاد می کند.

در این نمایشگاه ۱۱ نقاشی که با کلاژ و ترکیب مواد خلق شده اند در ابعاد بزرگ در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد.

حسام صفایی فرد دربخشی از استیتمنت این نمایشگاه نوشته٬« 2885 روز بازه ای ازتاریخ من است که من 836 روز آن را ندیده ام و در 2049 روز از آن ، با چشم گشودن درعالم ماده،  نوبابه گی ام را زیسته ام. انتظار تجربه ، تجربه امروز ، تجربه دی روز ، تجربه فردا و  تکرار و تکرار و تکرار.دست و پازدن در اعماق تاریخی که پناه گاهی جز بستر سنگین و زمخت و تاریکای بلعنده ی خودش نیست .

حسام صفایی فرد  متولد136۱ است. او دراواسط دهه 80 جذب دنیای رنگ و سطح و بافت فرم های هنرهای تجسمی شد. نقاشی را نزد دنیا رستمی آغاز نمود و در طی مسیرش ، فضای ذهنی خود را پیدا کرده است. همچنین او مدتی نیز شاگرد محمد ابراهیم جعفری و بابک اطمینانی  نیز بوده است. او پیش از این در سال 1395 نمایشگاهی با عنوان سلف پره  برپا کرد و آثار وی در چند نمایشگاه گروهی در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است.

نمایشگاه انفرادی نقاشی حسام صفایی فرد با عنوان »۲۸۸۵ روز» از هفتم تا۲۱ اردیبهشت در گالری ژاله میزبان علاقه مندان خواهد بود.

گالری ژاله درخیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر٬ کوچه نوشهر ، پلاک ۳ واقع شده است. گالری روزهای شنبه تعطیل است.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد