من فاخر نیستم

نمایشگاه انفرادی نقاشی

جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ تا سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷

بیانیه

 

باغ های ارسیا در گالری هما

نگاه نو اکسپرسیونیستی ارسیا مقدم هر چند دیر هنگام کشف شد اما به دلیل صداقت نقاشانه اش به سرعت مورد توجه قرار گرفت. آثار ارسیا بیش از هر چیز پیرامون خاطرات و قصه‌های شخصی او شکل می گیرد، خودش در این باره می‌گوید :" هنرمند برای واقعی ماندن هیچ راهی جز رجوع به خودش ندارد ."

سری جدید نقاشی های ارسیا مقدم با تیتر " من فاخر نیستم " مانیفستی ست درباره ی نقاشی، هنرمند در مقدمه ی این نمایش گفته است که چگونه با قرار دادن خودش در یک کنش خاص از غلطیدن در دام هنر نخبه پسند و از سوی دیگر در دامان هنر دکوراتیو پرهیز کرده است . همزمان با این نمایش در گالری هما، کتاب مجموعه آثار ارسیا مقدم و گفت گوی او با شهروز نظری رونمایی می شود . شهروز نظری درباره ی این کتاب می گوید :" آشنایی من با ارسیا تجربه ی کم نظیری ست ، او از معدود هنرمندانی ست که فارغ از آنچه در جامعه ی هنری در جریان ست تنها به خودش رجوع کرده و در کتاب " از باغ به آشپزخانه " شاهد خواهید بود که درباره ی چگونگی این رجعت حرف زده است . ارسیا همانطور که با پارامترهای عرفی جامعه ی هنری ناسازگاری می کند به همین طریق فاصله اش را با این گروه اجتماعی مشخص حفظ کرده است .

هنرمندان نمایشگاه

آثار من فاخر نیستم

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد