سایمون سارینن

Simon Saarinen

ویرایش اطلاعات

سایمون سارینن

بیوگرافی

آیدا-سایمون آیدا جانسون و سایمون سارینن) یک گروه دونفره هنر مفهومی سوئدی/فنلاندی هستند که در حال حاضر دوره کارشناسی ارشد خود را در موسسه سندبرگ هلند میگذرانند.

این دو نفر، با اطلاعاتی که از تجربیات حرفه¬ای پیشین خود در تبلیغات تجاری و طراحی در نیویورک دارند، در مسائل مربوط به شبکه های بزرگ که اکثریت مردم را نظارت، تحلیل و شبیهسازی میکنند سیر میکنند.

کار آنها استفاده مجدد از فنآوریها و اختصاص دادن پلتفرمهای دیجیتالی برای ساختن خرافات–داستان-هایی است که واقعیت خودشان را به وجود میآورند.

در طول هفت سال گذشته ،آثار جانسون و سارینن نامزد دریافت جایزه لومن شده¬اند، بر روی جلد نیویورک پست ظاهر شده¬اند، در مجله هایی مانند دیزد (DAZED)، ووگ (Vogue)، لوفیسیل (L'Officiel)، دیلی میل (Daily Mail) و فوربز (Forbes) چاپ شدهاند و در نمایشگاههای بینالمللی از نیویورک و پاریس تا کپنهاگ و استکهلم به نمایش گذاشته شدهاند.

در حال حاضر آنها در حال بررسی اصطکاک بین زنوفمینیسم و اکوفمینیسم هستند، و اینکه آیا یک رابطه همزیستی بین این دو ممکن است ایجاد شود و بیانگر یک رویکرد ضد طبیعتگرایی نسبت به اکواکتیویسم باشد؟

 

نمایشگاه‌های سایمون سارینن

loading

آرت‌فرهای شرکت‌کرده سایمون سارینن

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

حراجی‌های شرکت‌کرده سایمون سارینن

آثار سایمون سارینن

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد