دیگرگون

نمایشگاه انفرادی خوشنویسی

جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

گالری علیها فعالیت خود را در سال جدید از آدینه ی اول اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ با نمایش آثار خط‌نگاره‌های علی پسندیده  با عنوان «دیگرگون» آغاز خواهدکرد.

علی پسندیده متولد ۱۳۵۷می باشد، که فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۷۸ در انجمن خوشنویسان ایران شعبه مشهد آغاز نموده و با طی مراحل آموزشی از سال ۸۶ رسما به عنوان مدرس انجمن خوشنویسان ایران شروع به تدریس کرده است. او که عضو موسسه توسعه هنرهای تجسمی ایران می باشد، سابقه سرپرستی انجمن خوشنویسان ایران شعبه سرخس را به مدت یک سال ونیم و دبیر جشنواره خوشنویسی در این شهر را در کارنامه ی خود دارد، همچنین در مرکز زبان فارسی در شهر آنکارا (ترکیه) دوره ی آموزشی برای علاقمندان برگزار نموده است.

ایشان فعالیت های نمایشگاهی را از سال ۸۱ آغازکرده، و در سال ۸۴ موفق به کسب رتبه نخست در خط نستعلیق در مشهد گردیده اند.
در طی ۱۸ سال فعالیت حرفه ای در نمایشگاه ها و جشنواره های جمعی بسیاری در داخل و خارج از ایران شرکت نموده و آثارش در کشورهای پاکستان، ترکیه، تاجیکستان و.. به نمایش در آمده اند. ایشان همچنین موفق به برگزاری سیزده نمایشگاه انفرادی در شهرهای مختلف ایران و کشورهای ترکیه و تاجیکستان شده اند.

علاقه ی ایشان به مفهوم باعث گردیده در پس هر اثر معنایی نهفته باشد و شما بیش از یک خط را شاهد باشید، از آنجا که ما درون را بنگریم و حال را..

«دیگرگون» تلاشی است برای نشان دادن چهره ای دیگر از هنر خوشنویسی ایران، دریچه ای تازه از فرم های گوناگون. گالری علیها میزبان نگاه مهربان شما خواهد بود در ضیافت نگاره هایی از جنس خط.

«دیگرگون» خط‌نگاره‌های علی پسندیده

* لازم به ذکر است که نمایشگاه تا روز سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در گالری علیها برپا خواهد بود.
علاقمندان جهت بازدید می‌توانند همه روزه به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی: خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، کوچه ماهروزاده، کوچه رمضانیان، ابتدای احمدی مقدم، پلاک ۳۱ مراجعه فرمایند.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد